ВСЕ САМОЕ ЛУЧШЕЕ ДЛЯ КОРМЛЕНИЯ

 

Працюємо на українському ринку з 2010 року і пропонуємо високоякісні кормові добавки для комбікормових заводів і тваринницьких комплексів. Різні види безпечних і натуральних кормових добавок.

Так само нас вигідно відрізняє повний комплект документів, сертифікатів на всю продукцію, що постачается.

Шрот соєвий, ріпаковий, соняшниковий. Шрот незамінний як високопротеїнової домішки при виробництві комбікормів для ВРХ, свиней, птиці, бо містить натуральні білки, клітковину, вітаміни.

Соняшниковий шрот - цінний корм , у складі якого міститься 30-43 % сирого протеїну , багатий набір амінокислот , зокрема високий вміст метіоніну , який сприятливо впливає на ріст і розвиток молодняку. Порівняно з макухою у шроті є кілька більше сирого протеїну , але менше жиру - не більше 1,5%. Вміст лушпиння складає не більше 16%
 
Соєвий шрот - високобілковий вид шроту . Його отримують в процесі виробництва олії з насіння сої. Соєвий шрот містить широкий набір , мінеральних речовин. Використовується у вигляді основи для різних комбікормів . Він є одним з найякісніших продуктів рослинного походження для годівлі сільськогосподарських тварин. Соєвий шрот добре засвоюється , а за своєю біологічною цінністю близький до білків тваринного походження.
 
Ріпаковий шрот. Шрот ріпаковий у найбільшій кількості виробляється Китаєм для власних потреб. Річне світове виробництво ріпакового шроту - майже 20 мільйонів тонн , з них у Китаї виробляють майже 6,5 мільйона. Але з них лише 200 тисяч тонн відправляється на експорт . Найбільші експортери - Німеччина і Канада . Німеччина займає друге місце з його виробництва і забезпечує 35 % світового експорту. Канада входить до п'ятірки найбільших виробників і частка її в світовому експорті ріпакової шроту становить 20 %. Основні споживачі цього виду шроту - Китай , Німеччина , Індія ( країна також має можливість покривати свої потреби власним виробництвом ) , а також США і країни Євросоюзу .

Новини компанії
05/12/2011 Новини 1